OOTD #1 Spomienka na strojček

Neviem, čo presne sa píše k podobným príspevkom. Asi som si to mala lepšie naštudovať... Nevadí. Možno nabudúce. A vezmem si aj lepší foťák. Sľubujem. Teda pokiaľ nebude fotenie opäť len náhodná zhoda okolností. Aj to sa môže stať. Vlastne sa asi aj s najväčšou pravdepodobnosťou stane. Nevadí. Tak teda nič nesľubujem a uvidíme.


Po sviatkoch a v novom roku zúrili všade výpredaje. Nebudem klamať, tiež som chrám konzumu navštívila. Samozrejme, na moje obľúbené second handy nedám dopustiť, je však fajn zmenou z času na čas nakúknuť aj medzi ľudí v iných zriadeniach a vystúpiť z mojej bubliny. A tak som stretla napríklad moju bývalú zubárku, ktorá sa mi starala o strojček, susedu z rodného mesta, zistila som, že ešte stále mi sedia nohavice tej istej veľkosti, ale akosi obujem aj o číslo väčšie topánky... Hm, zvláštne.


A tak plná nových zistení a prázdnejšia o niekoľko desiatok Eur som sa mohla pobrať späť do mojej každodennej reality, kedy sa poteším novej príchuti hummusovej pomazánky či mandľovému mlieku v zľave. Ale bolo fajn pohrať sa trocha s farbami a uhlom reality. Tak zasa o rok! 
OUTFIT
Bunda - Textile House
Tričko - Primark
Náušnice - H&M
Rifle - Cropp
Topánky - Goldigga
Ruksak - BikBok

Foto: Martin Molnár

Komentáre