VLOG – Koncert kapely a čas s najmilšími

Krásne čiernobiele fotografie z koncertu Family Friend v Trnave priniesol Jakub Benko.

Presne takto si predstavujem ideálne dni. V piatok večer koncert s kapelou Family Friend v našej milovanej Trnave a potom celý víkend strávený v spoločnosti ľudí, ktorých mám najradšej. Nahliadnite opäť o čosi bližšie do môjho života, verím, že si nový vlog užijete a že vám vyčarí úsmev na tvári.

Je piatok podvečer a ja zasa raz sadám na vlak a mám to namierené do Trnavy. Tento raz ma čaká veľmi dôležitý koncert, a to vystúpenie po boku kapely King Shaolin. Zaujíma vás, ako takéto večery prebiehajú? Pre všetkých, ktorí odpovedali áno, som sa pokúsila priniesť zopár záberov pred a po koncerte a mám aj zopár videí z nášho vystúpenia. 😉

Sobota a nedeľa sa už potom niesli vo výletovaní a objavovaní nových i overených miest. Ak chcete so mnou zavítať do trnavského sekáča, Bamboo bistra na SNP alebo do kaviarne U Kubistu, pridajte sa aspoň prostredníctvom tohto vlogu. Dúfam, že nasledovných pár minút vás aspoň trocha pobaví a pomôže vám zrelaxovať a načerpať nové inšpirácie na výlety. Nevešajte hlavu, ak sa vám niečo nevydarí podľa vašich predstáv. Náhradný program môže byť často ešte lepší! 

Majte pekný týždeň a vidíme sa pri ďalších koncertoch kapely Family Friend. 😊Titulná foto: Jakub Benko
Family Friend SPOTIFY

Komentáre